Настъпват най-слънчевите и изпълнени с надежда дни в годината – времето, в което природата се възражда, а сърцата ни се пречистват. Възкресение Христово е празник, който ни припомня колко е важно да бъдем добри, да се подкрепяме и да пазим светлината в душите си.
През изминалата седмица нашите коридори грейнаха от усмивките на децата и пъстротата на техните великденски творения. Именно този детски ентусиазъм и творческа енергия ни напомнят, че най-ценните дарове са споделената радост и обичта в семейството.
Желаем на всички наши ученици и техните родители здраве, мир и благоденствие. Нека домовете ви бъдат изпълнени с уют и любов! Нека магията на Великден ни даде сили да продължим напред с вдъхновение и вяра в доброто!
Весели празници и светъл Великден на всички! 



Начално Училище "Христо Ботев" град Елин Пелин




