През изминалата седмица коридорите на нашето училище се превърнаха в истински работилници за чудеса! С много усмивки, старание и малко червено-бял конец, нашите ученици изработиха своите уникални мартеници. 



Всяко възелче е пожелание за здраве, а всяка усмивка – надежда за слънчева пролет. Гордеем се с нашите талантливи деца, които пазят българските традиции живи и ги предават нататък с толкова любов.
Начално Училище "Христо Ботев" град Елин Пелин









